Witamy
Oficjalna Strona Drużyny ''Poznańskie Diabły''
Poznańskie Diabły w TVN !!!

Zdjęcie

Wczoraj w wiadomościach była wzmianka (2:20) o naszym Amatorskim Klubie Sportowym "Poznańskie Diabły". Powtórkę wiadomości można obejrzeć tutaj:

Materiał Telewizyjny
Poznańskie Diabły v.s. KS Poznaniak
Mecz ligowy z KS Poznaniak

mecz

Dzisiejszego dnia 31 marca o godz. 12:00 na New Stadium Poznańskie Diabły rozgrywały mecz rewanżowy z Poznaniak Poznań. W pierwszym meczu Diabły wygrały po bardzo emocjonującym spotkaniu 7:4. Drużyna Poznaniaka w bardzo odmienionym składzie za wszelką cenę chciała wywieść z Lubońskiego terenu 3 punkty i tym samym się zrewanżować. Mecz rozpoczął się dość spokojnie, pierwsi bramkę strzeliły Diabły po dość dużym zamieszaniu. Jednak poznaniak zdołał wyrównać. W meczu miała miejsce wymiana ciosów raz na prowadzenie wyszedł Poznaniak, a następnie 3-krotnie Diabły strzelały bramkę by po chwili stracić prowadzenie. W pewnym momencie drużyna gości wyszła na trzy bramkową przewagę, wtedy zaczęły się kłopoty w szeregach gospodarzy. Po dość dramatycznych okolicznościach gospodarze zrównali się z gośćmi na równą ilość strzelonych bramek 8:8. Poznańskie Diabły cały czas napierali na bramkę gości ale nic nie chciało wejść. Taki wynik widniał do ostatnich minut spotkania gdy po składnej i dość szczęśliwej akcji Diabły strzeliły bramkę na 9:8, po chwili mecz się zakończył i gospodarze cieszyli się z bardzo ważnych 3 punktów. WSZYSTKIM KTÓRZY DZIŚ BYLI OBECNI NALEŻĄ SIĘ GRATULACJE I PODZIĘKOWANIA BO KAŻDY WŁOŻYŁ W TEN MECZ DUŻO SERCA , ZDROWIA I WALKI.

Autor:
Patryk Jakubiak
Wszystkiego Najlepszego !!!

Zdjęcie

Zdjęcie

Dzisiejszego dnia 24 marca swoje 16-te urodziny obchodzi nasz zawodnik Bartosz Stefaniak. Życzymy mu z tej okazji wszystkiego najlepszego i osiągnięć sportowych, oraz szybkiego powrotu do zdrowia po odniesionej niedawno kontuzji.

Autor:

mecz

Dzisiejszego popołudnia o godz. 13 drużyna Poznańskich Diabłów podejmowała na własnym obiekcie "New Stadium" drużynę Poznaniak Poznań. Mecz zakończył się wygraną gospodarzy 7:4. Pierwsza połowa przebiegała ewidentnie pod dyktando ekipy z Lubonia w której schodzili na przerwę z trzy bramkową przewagą(5:2). Lecz niestety w przerwie piłkarze poczuli się prawdopodobnie zbyt pewni siebie oraz byli przekonani nadmiernie iż ten mecz jest już wygrany że pozwolili ekipie gości na trochę więcej swobody, którzy tej okazji nie zmarnowali i coraz bardziej napierali na bramkę Jakuba Ostrowskiego. W konsekwencji prawie do 88 minuty spotkania widniał wynik 6:4 dla gospodarzy. Gra Poznaniaka wyglądała coraz lepiej którzy czuli się coraz pewniej na boisku, natomiast takiego obrotu sprawy nie spodziewali się zawodnicy gospodarzy. Na szczęście doświadczenie wzięło swoje i gospodarze potrafili się odpowiednio pozbierać i nie pozwolili na groźniejsze akcje pod własną bramką. W ostatnich minutach świetną akcje przeprowadzili Przemysław Glabus wraz z Patrykiem Ostrowskim który otrzymał podanie od kolegi z zespołu, pewnie minął bramkarza gości i strzelił bramkę na 7:4 co dobitnie potwierdziło iż 3 punkty zostają na New Stadium a na ławce Diabłów zapanował spokój. Jutro kolejne zmaganie czeka ekipę Poznańskich diabłów tym razem zagrają na wyjeździe z drużyną Babia Poznań. Z nieoficialnych źródeł wiadomo że jest to ekipa bardziej wymagająca niż dzisiejszy przeciwnik. Lecz uważam że jeśli Diabły zagrają skoncentrowanie i z szacunkiem dla rywala to odniosą kolejne 5 zwycięstwo z rzędu. Zapraszamy na mecz, osiedle kopernika 12:30.

Autor:

Zdjęcie

Zdjęcie

Dzisiaj (02.06.2011r.) Urodziny obchodzi nasz zawodnik Tomasz Graniczny. Życzymy Mu z tej okazji Wszystkiego Najlepszego oraz osiągnięć sportowych.
Mecz Ligowy z KP Rataje
Mecz ligowy z KP Rataje

mecz

07.05.2011r. o godzinie 19:00 rozegramy mecz ligowy z KP Rataje. Zbiórka o 17:30 na Dębcu koło pętli tramwajowej.
Wygrana z Ekspres Poznań

mecz

30.04.2011r. o godzinie 11:00 na New Stadium rozegraliśmy mecz z drużyną Ekspres Poznań. Mecz zakończył się wygraną Diabłów 4:3

Zdjęcie

Zdjęcie

Dzisiaj (26.04.2011r.) Urodziny obchodzi nasz zawodnik Adam Czuchrowski. Życzymy Mu z tej okazji Wszystkiego Najlepszego oraz osiągnięć sportowych.
Wygrana z FC-Poznań

mecz

23.04.2011r. o godzinie 15:00 na New Stadium rozegraliśmy mecz z drużyną FC-Poznań. Mecz zakończył się wygraną Diabłów 15:5